asdsdf_800x600

Türkiye’de ilk defa Uluslararası Myofascıal Release UK ve Fascıa Balance Academy işbirliği ile Integrated Myofascıal Therapy Eğitimi başlayacaktır.

Myofascial Release UK ,Ruth Duncan direktörlüğünde 15 yıllık  deneyimi ile Ingiltere ve uluslararası alanda Integrated Myofascial Therapy konusunda etkili yere sahip bir eğitim kuruluşudur

9-10 Mart 2019 tarihinde  Istanbul da Integrated Myofascial Therapy nin ilk serisi olan Fascial Structural Series Part 1 Fascia Balance Academy de düzenlenecektir.Eğitim sonunda katılımcılara uluslararası geçerliliği olan sertifika verilecektir.

Kursa katılım sadece 20 kişi ile sınırlıdır.Son kayıt 1 Kasım 2018 ‘dir.Bu tarih öncesinde kontenjanın dolması durumunda kayıtlar kapatılacaktır.

Kursa dahil olanlar:

  • Home study online erişim( tüm teorik bilgiler İngilizce ve Türkçe olarak) kurs pratik kitapçığı( İngilizce ve Türkçe olarak) ve ikramlar.
  • Online erişimde alınan kursun teori dokümanları kurs kayıtları bittikten sonra katılımcılara e -posta yoluyla gönderilecektir.
  • Integrated myofascial therapy konusunda daha fazla bilgiye ulaşmak isteyenler www.myofascialrelease.co.uk sayfasını ziyaret edebilirler.
  • Kurs ile ilgili ön hazırlıklar ve eğitim sırasında yapılacaklar konusunda detaylı bilgi almak isteyenler bize e posta yada telefon ile ulaşabilirler.
0 0 votes
Article Rating
Yorumlardan Haberdar ol
Bildir
guest
2 Yorum
En Yeniler
Eskiler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Selda Uzun
Selda Uzun
5 yıl önce

Nurcihan’ın Rutttla birlikte büyük özveriyle organize ettiği INTEGRATED MYOFASCIAL THERAPY kursu için teşşekkür etmek istiyorum. Tek seansda, fasyal gevşeme teknikleri ile ile birlikte eklem mobilitesinin artışı ve kas gerginliğinin azalması belirgin oranda sağlanabilmıştır. Bu eğitimin, fizyoterapistlere farklı bir bakış açısı kazandıracağı düşüncesindeyim. İkinci kurun yapılmasını merakla bekliyorum.

Ayşe Neriman Narin
Ayşe Neriman Narin
5 yıl önce

Fizyoterapistler olarak etkisini kendi üzerimizde hemen görebildiğimiz harika bir eğitim oldu. Fasya ile ilk tanışmamın bu şekilde olmasından dolayı cok mutlu ve heyecanlıyım. Sevgili Nurcihan ve Ruth ise harikasınız…

2
0
Düşüncelerinizi Paylaşmak istermisiniz?x