Günlük yaşantıda sürekli tekrarlanan hareketler,stres,kazalar,yanlış duruş pozisyonları,hastalıklar,geçirilmiş cerrahi müdehaleler,aşırı egzersiz yapmak yada hiç yapmamak vücudumuzdaki bağ dokusunu( konnektif doku) ve sinir sistemini hasara uğratarak ,onların beraber bir düzen içinde çalışmasına engel olur.Bağ dokusunun sıvısı azalır ve eklemlerde zorlanmalar, vücudun farklı bölgelerinde ağrılar ve tutukluklarla kendini gösterir.Bağ dokusu ayak tabanından başımıza ve el parmak uçlarımıza kadar kesintisiz bir ağ gibi yayıldığı için bir bölgedeki bir sorun tüm vücuda yayılabilir. Melt hand and foot treatment ile el ve ayaklardan yapılan uygulamalar ile bağ dokusunun tekrar sağlıklı sulu haline dönmesi sağlanarak

ağrılar ve tutukluklar giderilir.Böylece kişilerin yaşam kaliteleri artarak stresle daha kolay başa çıkmalarına yardımcı olur.Vücutta yaşa bağlı oluşabilecek her türlü sıkıntılarda minimuma indirilmiş olur.

Günde 10 dakika kendi kendinize yapacağınız bu tedavi tekniği ile vücudunuzda mucizeler yaratmak istemez misiniz?

 

Yanıtınız EVET ise bize katılın ve deneyimleyerek görün.

MELT  Hand and Foot Treatment:

Melt El ve Ayak tedavisi özel olarak tasarlanmış toplar kullanılarak uygulanır. Günlük olarak yada haftada üç kere yapacağınız bu uygulama ile tüm vücudun yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Yazının tamamını görüntülemek için Üye Girişi yapmanız gerekmektedir

0 0 votes
Article Rating
Yorumlardan Haberdar ol
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Düşüncelerinizi Paylaşmak istermisiniz?x